Herbia  Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  •   Chat  • 
 Ogłoszenie 

Czas najwyższy!
Koniec świata - jak zwykle - nie wypalił, co jest dobrą okazją do startu nowej edycji Herbii!
Zapraszamy!

Poprzedni temat :: Następny temat
[Gra] Diablo 3
Autor Wiadomość
Vasemir 
Administrator
Unstoppable

Wysłany: 2008-06-28, 22:44   [Gra] Diablo 3

Czyli coś, na co zapewne wszyscy czekali - nieważne, czy gra się w FPSy, RTSy, cRPGi czy H&Sy właśnie, ba - nawet czy w ogóle się gra.

Jeżeli zaś ktoś się interesuje grami, a nie wie o Diablo (co jest niemożliwe... no, przynajmniej nieprawdopodobne) - TA strona coś Wam powie ;)

Cóż - tak jak się spodziewałem, Diablo 3 będzie w 3D (D3 -> 3D ;) ). Sam jeszcze nie obejrzałem wszystkich filmów, ale po screenach - zapowiada się nieźle. Grafika jednakże przypomina mi ździebko za bardzo Sacreda, przez co boję się utraty klimatu rozkładu i plugastwa z "dwójki" (w "jedynkę" grałem krótko).

Pytanie również o fabułę. W trailerach i tapecie można poznać znajome miejsca (np. Tristram), czy więc fabuła dalej będzie się dziać na tych samych terenach? Z drugiej strony, na stronie Blizza jest wspomniane miejsce Caledun, a tego zaś nie pamiętam. Poza tym jest zamieszczona mapa - pytanie jednak, czy jest to mapa "dla fanów" czy też bez problemów będziemy podróżować po całym świecie?
Chociaż... Blizzard jeszcze nigdy nie zawiódł ;)

Klasy postaci także, cóż... wprawiają mnie w niepokój. O ile barbarzyńca to standard, to nie chciałbym, by "witch doctor" zastąpił nekromantę i czarodziejkę. Liczyłbym ponownie na zabójczynię i druida, czarodziejki i amazonki również zapewne nie zabraknie, jednak przydałaby się jakaś inna klasa. Jaka? Sam nie wiem, ale to Blizz ma wymyślać ^^ Może coś opierającego się na żerowaniu na przeciwnikach.

Sever 
Weteran minionego wieku
Not Giving a Fuck!

Wysłany: 2008-06-28, 22:58   

Ja tam się za bardzo nie emocjonuję, ale sam fakt jest ważny ;]. Poza tym mam oryginała pierwszą część i nie wiem czy się do niej zabrać jak we wtorek mam mieć Alone in the Dark( Tak ta gra jest dobra!). Poza tym od blizza wolę starcrafta ;p.

Arphen 
Podróżnik

Wysłany: 2008-06-29, 14:56   

Ja tam bym przede wszystkim dał w tej grze bardzo ważną rzecz dla facetów :P Czyli wybór płci, trochę dziwnie się czułem kiedy w drugiej części grałem czarodziejką, wolałbym grać facetem ;] A co do gatunku to czasami można pograć w gry gdzie trzeba myśleć, ale nikt nam nie zabrania rozerwać się przy prostszym nieco Hack&Slashu. Poza tym mi się podoba fabuła w Diablo nieważne jak inni ją oceniają ;]

Ganchiert 
Pustelnik z wyboru

Wysłany: 2008-07-30, 11:52   

Gra Diablo jest kilka słów by ją wyrazić , a najogólniej zajefajna gierka tak jak gothic 3 itd xD

Odpowiedz do tematu