Herbia  Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  •   Album  •   Chat  • 
 Ogłoszenie 

Czas najwyższy!
Koniec świata - jak zwykle - nie wypalił, co jest dobrą okazją do startu nowej edycji Herbii!
Zapraszamy!

Poprzedni temat :: Następny temat
Herbia reaktywacja. Sezon 3
Autor Wiadomość
sggs 
Administrator
Zielony

Wysłany: 2010-12-08, 06:47   Herbia reaktywacja. Sezon 3

Tak więc przewiduję (mam nadzieję) jeszcze na ten tydzień start gry. Obecnie pracuję nad czyszczeniem tego i owego, robieniem siakich rzeczy więc jest to prosta wykończeniówka.
Zapraszajcie graczy, bowiem szanse będą wyrównane.
Przenosimy się wiek do przodu w fabule (co oznacza między innymi nowe KP) a historię, którą powinniście znać przeczytacie narazie tylko w chronologii w opisie świata.

Stosowny post o otwarciu gry napiszę już gdy gra wystartuje. Chcę przedewszystkim tam wspomnieć i Vasie i MatiXie, którzy pozwolili mi ze wszystkiego na forum skorzystać, zmodyfikować i pozmieniać wedle potrzeb świata.

A teraz idę się przespać. Całą noc męczyłem na tym forum.
Pozdrawiam. Wasz kochany sggs Zielony (wrócę chyba jednak do nicka sggs63, albo samo sggs. Brzmi bardziej profesjonalnie :P )

PS: Chyba dobrze napisałem z tym trzecim sezonem? Nie byłem z wami od takiego początku ale zdaje mi się, że najpierw z ważniejszych była pierwsza seria, potem druga z Vasem i MatiXem a teraz będzie trzecia - ze mną i z Silentem.
Z tej dwójki to ja będę miał więcej czasu dla was moi drodzy. Nie że będę mniej zajęty niż ktokolwiek w moim wieku, ale Herbia po prostu mocno odcisnęła mi się w sercu żeby ją na długo zostawiać :)

Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu